چاپ        ارسال به دوست

دیدار ریاست محترم دانشگاه با خانواده گرانقدر شهدا

سه شنبه 18 بهمن ماه سال جاری دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با حضور در منزل خانواده های دو شهید والا مقام بنام های شهید محمدرضا رضازاده و شهید ناصر قربانی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی دیدار با خانواده گرانقدر شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را وظیفه ای مهم و همگانی عنوان کرد و گفت: این دیدار ها کمترین کاری است که می توان در حق خانواده هایی به این عظمت انجام داد و همه مدیون شهدای والا مقام هستیم.
در ادامه حجت الاسلام طاهری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه در این دیدارها به نقش ویژه مادران محترم شهدا اشاره کرد و افزود: همواره نیازمند دعای مادران شهدای گرانقدر هستیم.
وی مادران شهدا را نماد صبر، استقامت و مقاومت دانست و افزود: این شیر زنان در مقابل انواع مصیبت ها و فتنه ها در طول تاریخ ایستادگی کرده اند و می بایست از آنها قدردانی بعمل آید.
گفتنی است در این دیدارها دکتر وحید حسین پور مشاور عالی ریاست دانشگاه، دکتر جعفری معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر جمیله امیرزاده مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان، دکتر شبانلویی مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران و دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز حضور داشتند.
این برنامه به همت و هماهنگی ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
در پایان این دیدارها ضمن نثار فاتحه برای شادی روح این شهیدان والا مقام، با اهدای لوح تقدیر و یک جلد کلام الله مجید از خانواده های این شهیدان بزرگوار قدردانی بعمل آمد.١٣:٣٤ - 1401/11/26    /    شماره : ٥٠٧٤١    /    تعداد نمایش : ٢١خروج