چاپ        ارسال به دوست

گرامی داشت یاد و غبارروبی مزار شهدای خانواده ی بزرگ بهداشت و درمان آذربایجان غربی

گرامی داشت یاد و غبارروبی مزار شهدای خانواده ی بزرگ بهداشت و درمان آذربایجان غربی 

جمعی از همکاران و با همراهی رئیس مرکز بهداشت ارومیه و اعضای ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور بر مراز شهید کاظم خوشبخت ،در قطعه شهدای آرامستان باغ رضوان ارومیه به مقام شامخ این شهید و سایر شهدا ادای احترام کردند.

رئس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه ، جمعی از همکاران و اعضای ستاد شاهد و ایثارگران ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از صبر، استقامت و بردباری خواهران معظم شهید، مریم و مهلقا خوشبخت (همکاران مرکز بهداشت شهرستان ارومیه )و مادر مکرمه شان قدردانی کردند

دکتر فتحی رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در این مراسم با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم و خانواده محترم شهدا ولی نعمتان ما هستند افزود : امروز تکلیف دینی و ملی ماست که  رهرو این عزیزان باشیم و در حفظ و حراست از جمهوری اسلامی و انقلاب که  میراث ارزشمند  این بزرگواران است از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

گرامی داشت و غبار روبی مزار شهید کاظم خوشبخت به ابتکار مرکز بهداشت شهرستان ارومیه و همراهی ستاد شاهد و ایثار  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ترتیب یافت.

شایان ذکر است که حادثه ۲ شهریور۱۳۶۱ ، ۱۴ نفر از پاسداران سپاه در روستای حکی ارومیه در کمین احزاب منحله ضد انقلاب گرفتار و بعد از اسارت همانند مولا و سرور خودشان امام حسین (ع) به شهادت رسیدند.

 


 دانلود فايل : untitled.png2.png ( 1241KB )


١٢:٢١ - 1402/02/19    /    شماره : ٥٢٧٧٧    /    تعداد نمایش : ١٧خروج